Internacjonalizacja, Networking

Business Link Lublin

dostęp do sieci kontaktów i networking – zrzeszamy grono przedsiębiorców, freelancerów i startupów na poziomie lokalnym i ogólnopolskim. Dzięki naszym działaniom (spotkania, eventy, bezpośrednie kontaktowanie osób ze sobą – „linkowanie”, możliwość korzystania z naszych biur w każdym mieście) wspieramy tych, którzy poszukują zaufanych specjalistów i szukają klientów. Dbamy również o jakość ekosystemu i motywujemy jego członków do aktywności i zasad „fair-play”. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów w całej Polsce (10 lokalizacji Business Link w całym kraju).

Wyjazdy na program akceleracji do Doliny Krzemowej, Szanghaju i Londynu - raz na kwartał oferujemy w Lublinie konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd na 2-3 tygodniowy wyjazd do ww. centrów startupowych – w czasie wyjazdu przedsiębiorca poznaje zagraniczny rynek startupów, bierze udział w konferencjach i licznych spotkaniach z potencjalnymi inwestorami i partnerami. Każda firma otrzymuje opiekuna, który umawia spotkania z potencjalnymi inwestorami, mentorami biznesowymi itp.

specjalizacja branżowa: akcelerator biznesu

szczegółowe informacje:  tel. 81 475 40 00   lublin@blpoland.com

 

Lubelska Fundacja Rozwoju

ułatwianie dostępu do rynków zagranicznych (Enterprise Europe Network) – pomoc w pozyskaniu partnerów do współpracy gospodarczo – handlowej oferowanej w ramach sieci ośrodków Enterprise Europe Network poprzez: dokonywanie analizy potrzeb firmy (wizyta w firmie, business review), organizację spotkań kooperacyjnych podczas targów branżowych oraz misji handlowych; zakładanie profilu kooperacyjnego firmy w celu znalezienia potencjalnego kontrahenta; udzielanie odpowiedzi na zapytania o źródła finansowania działalności gospodarczej, o SME Instrument, możliwość współpracy B+R; organizacja szkoleń, seminariów z zakresu m. in. rynków krajów zagranicznych, marketingu eksportowego oraz regulacji prawnych obowiązujących w krajach Unii Europejskiej. EEN posiada dostęp do baz danych Komisji Europejskiej m. in. do międzynarodowej bazy profili kooperacyjnych firm z ponad 50 krajów Europy i świata , posiada bieżący kontakt z innymi Ośrodkami Enterprise Europe Network poprzez wewnętrzny system komunikacji – intranet oraz do wszelkich informacji na temat nowych inicjatyw Komisji Europejskiej dla przedsiębiorców.

Usługi świadczone dla przedsiębiorców są bezpłatne , w siedzibie przedsiębiorstwa (np. wizyta w firmie), w biurze LFR, telefonicznie, e-mailem.

szczegółowe informacje: Marta Puczyk, Justyna Barska, Anna Krakowiak , tel. 81 528 53 12, 81 528 53 11; e-mail: een@lfr.lublin.pl